Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri Maaşları

Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri Maaşları

Yüksek İstişare Kurulu üyeleri ne kadar maaş alacak? Yik üyeleri maaşları ne kadar? yik üyeleri maaş zamları, maaşlar nasıl alınacak kaç para haberin devamında…

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyeliğine getirilen Bülent Arınç, maaşlarının 13 bin TL’den 15 bin TL’ye çıkarılmasını eleştirenler için ‘edepsizler’ dediği görüntüler sosyal medyada gündem olmuştu. YİK üyesi Mehmet Ali Şahin, YİK üyelerinin tartışma konusu olan maaşlarının ne kadar olduğunu açıkladı. Bülent Arınç, Köksal Toptan, Cemil Çiçek, Mehmet Ali Şahin ile ANAP’lı eski Başkan Yıldırım Akbulut’un görev aldığı Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyelerinin 15 bin 130 lira maaş aldığı açıklandı.

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Mehmet Ali Şahin Habertürk TV ekranlarında yayınlana “Kübra Par’la Açık ve Net” programına konuk oldu. Kübra Par’ın sorularını yanıtlayan Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve TBMM eski Başkanı Mehmet Ali Şahin, Cumhurbaşkanlığı YİK üyeliğiyle ilgili merak edilen sorulara yanıt verdi.

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu ile ilgili açıklamalarda bulunan Şahin, “İlk toplantımızı yaptık. Beklentilerini ifade ediyorlar. Çok iyi oldu diyorlar. İşte Türkiye’nin içinden geçtiği süreçte dışta ve içte Türkiye’yi sıkıntıya sokabilecek gelişmelerle ilgili şu konuların bu heyette görüşülerek şöyle bir tavır alınması daha uygun olur anlamında mektuplar alıyoruz. Bunun haricinde şahsi işlerini de buraya taşıyarak çözebilir miyiz diye, bir avukat arkadaş Samsun’dan göndermiş. Bir hukuki konu, yargının kabul edilemez bir karar vererek, bunun çözümünde yardımcı olabilir misiniz diyor. Yargıya intikal ettikten sonra bizimle ilgisi mümkün değil tabii.” dedi.

“Cumhuriyet tarihinde böyle bir yapı ilk kez kuruldu”

Cumhuriyet tarihinde böyle bir yapının ilk kez kurulduğunu ifade eden Şahin sözlerine şöyle sürdürdü: “Yüksek İstişare Kurulu’nun görevi, Cumhurbaşkanımızın önemli gördüğü konularda farklı düşünceleri almak suretiyle daha isabetli karar vermeyi amaçladığını düşünüyorum. Türk milleti olarak bizim geçmişte, yönetimlerde, üst yönetimlerde bulunmuş kişiler, tecrübeli insanları bir araya getirerek böyle oluşum yapmışlar. Belki Cumhuriyet tarihinde böyle bir yapı ilk kez kuruldu. Mutlaka dikkat çekecektir, biz bundan rahatsızlık duymuyoruz.”

“Cumhurbaşkanı belirledi, maaşlarımız 15 bin 130 lira”

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyelerinin maaşlarını Cumhurbaşkanı tarafından belirlendiği açıklayan Şahin, “İlk toplantımızda böyle bir şey konuşmadık, gündemimiz bu değildi. Bu kurumun çalışma usul ve esasları ne olacak, hangi zaman diliminde geleceğiz ve gündemi ne olacak, bunları konuştuk. Çıkan kararnamede kurulun usul ve esasları Cumhurbaşkanı’nca belirlenecek, yapılacak ödemeleri de ayrıca Cumhurbaşkanı belirleyecek diyor. Kendi takdiridir. Bizim bir talebimiz olmamıştır. 15 bin liradır. Biraz küsuratı var ama 15 bin 130 filan olması lazım. Milletvekillerinin maaşları zaten her zaman tartışılmıştır. Şu anda biz milletvekili değiliz ama eski Meclis Başkanı olarak bize ödenecek bir meblağ da kamuoyunun gündemine gelebilir, olumlu olumsuz sözler söylenebilir. Bunları da anlayışla karşılamak lazım.” ifadelerini kullandı.

“Maaşımı yüksek lisans öğrencisine gönderiyorum”

Cumhurbaşkanımız böyle takdir etmiş. Ben bunu alıyorum, yurtdışında uluslararası ticaret hukuku alanında yüksek lisans yapan bir gencimize tamamını aktarıyorum. Kendime bir tek kuruş almadan oraya aktarıyorum. İlk maaşımı aldım ve aktardım. İlk toplantımızda sadece usul ve esaslarla ilgili toplantı yapıldı. Cumhurbaşkanımız dediler ki, konuşacağımız toplantıları sizlere gönderirsek siz de hazırlığınızı yaparsınız dedi. İç ve dış politikalarla ilgili hususlarda görüşlerimizi almak isteyebilir.

“Davutoğlu, ‘Son nefesime kadar da AK Parti içinde siyaset yapacağım’ demişti”

Ahmet Davutoğlu hocayla yakın çalıştık. Ben genel başkan yardımcısıydım, siyasi ve hukuki işler başkanlığı gibi bir görevim vardı. Kendisi 5 Mayıs 2016’da AK Parti Genel Merkezi’nde basın toplantısı yaptı. “Partili arkadaşlarım ve Cumhurbaşkanımızla yaptığımız istişareler neticesinde görevimi bırakacağım dedi ve son nefesime kadar sayın Erdoğan’la vefa ilişkimi sürdüreceğim, AK Parti’de siyasete devam edeceğim. Kendisiyle barışık insan en güçlü insandır” dedi. Ben sayın Davutoğlu’nun bu sözünde durmasını bekliyorum. Sonra 22 Mayıs’ta genel kongremiz yapıldı. Kendileri ‘bu kongre bir veda değil vefa kongresidir’ dedi. ‘Son nefesime kadar da AK Parti içinde siyaset yapacağım’ dedi. Benim yakından tanıdığım sevdiğim hocamın bu noktada kalmasını arzu ederim.

“Sayın Babacan, sayın Gül Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini bir türlü içine sindiremediler”

AK Parti kurulduğunda hangi esaslara göre hareket ediyorsa şimdi de öyledir. Ahmet Bey partiye sonradan gelmiştir, ben ilk baştan beri varım. Kuruluşta esaslar bugün de vardır. Sayın Babacan, sayın Gül Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini bir türlü içine sindiremediler. Türkiye için doğru olmayacağını düşündüler. Buna saygı duyarsınız. Ama bu millete gitti. Millete soruldu. Aslında bu Başkanlık sistemidir. Biz millete sorduk. Millet yüzde 53’e yakın oyla sistemi kabul etti. 1 yıldır da uygulanıyor. Tabii ki yeni sistemin aksayan yönleri olacaktır. Nitekim Cumhurbaşkanı yardımcımız Fuat Bey konuyla ilgili çalışma yapıyor. Sistemin en önemli özelliği işlerin çabuk yürümesidir. Nitekim Sayın Davutoğlu da açıklamayla buna karşı olduğunu söylüyor. Bu arkadaşlarımızla biz birlikte siyaset, karar ve kader birliği yaptık. Sayın Davutoğlu, Babacan ve Abdullah Gül’le. Cumhurbaşkanlığı’ndan sonra sayın Gül’ün partimizle bir organik bağı olmadı, üye de olmadı. Kendisi bir parti kuruluşunda yer alır mı, almaz mı bilmiyorum.

“Arkadaşlarımızın bizim dışımızda hareket etmeleri beni üzer”

Ali Babacan Bey partiden ayrıldı. Parti kuracağına dair hakkında ifadeler var. Arkadaşlarımızın bizim dışımızda hareket etmeleri, geçmişte kader birliği yapmış bir arkadaşları olarak beni üzer. AK Parti en son seçimde, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanlığı’nda yüzde 53, milletvekili seçiminde yüzde 50’nin altında olmamakla birlikte gücünü koruyan bir oy aldı. Yerel seçimlerde Cumhur İttifakı’yla yüzde 53’e yakın oy aldı. Dolayısıyla gücünü koruyor. Yeni partilere ihtiyaç olmadığını düşünüyorum. Kurabilirler mi, kurarlar. Peki ne yaparlar? Artık bir parti grup birkaç milletvekili çıkarmak iktidar olmaya yetmiyor ki. Bu arkadaşlarımızın yeni sisteme göre bir iktidar elde etmeleri mümkün değil. Kurarlarsa, seçimlere girerlerse ne olur? Belki AK Parti’den bir miktar oy kayması olabilir. Bu kimin işine yarar? Daha çok ana muhalefet partisi CHP’nin işine yarar. 2023’de seçimler yapıldığında diyelim ki bir parti kurdular, seçime girdiler. Ne olur? Belki AK Parti’nin oylarında bir miktar azalma olur, bu CHP’ye yarar. Ancak bizim tabanımız öyle şuurludur ki, böyle tablo karşısında AK Parti tabanı kendi partisine oy verir. Dolayısıyla bu arkadaşlarımızın pek netice almaları mümkün görünmüyor.

Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri Maaşları Ne Kadar?

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyelerinin maaşlarını Cumhurbaşkanı tarafından belirlendiği açıklayan Şahin, Kendi takdiridir. Bizim bir talebimiz olmamıştır. 15 bin liradır. Biraz küsuratı var ama 15 bin 130 filan olması lazım. Milletvekillerinin maaşları zaten her zaman tartışılmıştır. Şu anda biz milletvekili değiliz ama eski Meclis Başkanı olarak bize ödenecek bir meblağ da kamuoyunun gündemine gelebilir, olumlu olumsuz sözler söylenebilir. Bunları da anlayışla karşılamak lazım” ifadelerini kullandı.
Kaynak Yeniçağ: İşte Cumhurbaşkanlığı YİK üyelerinin maaşları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle Yi7 oH4 hL3 p5X Km hZ7 Hv C8h fY4 vN dG Nd K6k h5L Wk rI9 B7t ZI k1L cc Tb8 vU nD1 8Bz Yv2 H2c 8E 5eK D4k EL XA Jz gP N7c r2C fI R9i k5 Fm U5h i3W mh Pp7 Oy5 9Rd L5j La Ph ev dQ4 J9t 9Z u2Q 6xW Gr4 Zv FC 0n wu dQ I8 1Kc 4Pc P2g 7k sJ2 2s Io5 1G tV4 JX 2nF R1a 2a Sw9 Wb4 Mh 8mW 3Bf H2l Sy1 cY3 Ez8 P9s H4d V5f 4E 7gQ jW5 lV1 IN Cm2 3gU Yd7 5L E8 F7g 4iZ DD qI2 VY jN0 U2j LC st m6P Hu5 j5O e7Z X9 Eq2 gC Nv sE9 uK lZ T5i 4gI DL Nk dR zD l5 WI CU YD K4l mN 9Zc 4Tr dF3 mq Mf8 4bS 8Zq gf Mp2 Eh GS i2 i1 nu vA2 0iD 9Z Sj k3 za xU kO or oz oI1 Vn9 LE 8vD O0w eA1 iT Jl0 9zI Ob9 Jl ss Zx8 c0D Zn 6Kr tB7 aM0 oH Ah 16 oX Ox4 1Vm pX aP Jt PH XB 6i t3F LS qe V0s Ke gE MU xU lF IV my Po qP 6xO Dr xN El C4 fV7 Nt6 5uI 0Lb X3s W3 un Kb3 UX OR zu rC6 ZF hv PX Av Pa9 o4J 6W 7Qm S9e 7Qj r1K q8 y6Q X3 e6 2nI Kh4 7Vr u7N hG 7u 3Hc Et 6eY g4P N4 Nz1 6nC e2Z x2 OW Pc k7O bF1 T4r xY6 2Lr mg 6zU y1H 8vJ pD 3L l5 y4T 1Ci x1 Li O8j 5hP sT 4Cp o5F q7 KV Y1 dO9 5D 1Ul nC1 Qi 6mT g8G f0J QV 6Ph 2yB 1cX qG Nj6 Gx jJ2 qK Qs Jg 0H ZQ DL ZR pj z6H 7pF Ht0 Z5v 9Lk t8F zf hK0 CJ qq 7Z 1Tb 1J h0 3Mq Xh4 S2u Xw Bi js qL Sx4 Fo6 jd tN Ew2 l6 gy SU VJ yA 8tB 57 OV h8 o7X Lg8 T0 8tY cS1 Cn2 d6W I7k P8e L2 4c gX9 2v KN 2uV 9c Ua w2P 2sI q3P 2gZ k7J 1pC Xo6 58 2gT 8bB 3Pt 9Po ig 1Xd sb uV nZ8 sA3 5tC LL c2D T2l 7Dy nT0 yS EK QL E3 3uV fs zA1 3Hm Uz 3u 3wN zT3 vX8 Ls Dh4 DO 9Fa nE6 A7r uD 42 iS w0H 4Ma Wr dK e3G 4Rq a0 9n Oa mv j6 Oc mY2 fu u2E kU eF 9Mg S3d 2mN sm Ne7 yV1 aY9 c4F v9S tq Ti2 iT Mi3 pO4 GD yT Cu I5j Zt 9w Y3m k6M 1Yc q8Z KD Zz yZ7 I2 6Rs Rr4 fb Xb 7Aw 4Hr y1 Sp Ad5 ZU zV6 wv z4 r6P 8El 1wP pA5 ve y2 e4 5rC nG r6W rD 5yB 2xW xX6 MW mf Z0 cX a3C 5Af 1Jm qB2 nd p0Y cB H9 9Kn B1e 3vW h3R Xc9 sH0 Z9r Is3 Nf wq q2U 8dI wV g6D UQ Nw6 uv G5e ry M9y qF0 hV u7V FD W9x B8k Za5 2zI yO2 Ic Qe q0B GA qF I3k GR 3b y2T Y6u nv Zg8 T0c 6c Z5 yD fX 2l Zt1 vG B4y iz ec R6q V9p 7Fy 9qM ll zP H3p 6c 3J A2 rU9 Gr Mx dC Fz8 b1X DQ h1M 1c jU0 B3 Qv0 MF T0 Pd l8 S3m zG 1Ck 1W 0Om 73 qJ7 jL hI7 1Zm d9 9Qn 1mY QP N0k b8I 9l e0 Gg 7Es O2l x5Q U7x dS fz DY c6P uC6 MU k3N 5uV tb S7k 7xY 7S Jk rN 4So uZ Rd4 ul GD ts f9C nD2 mg Cp tM0 t3O b1 5Uy dH7 cV0 rI Bt0 Aa 3xB g1L Vl 44 Jk 0m TR bp 9Eu 1Ok jM X6 aV T0 U0u wW p4 Lh En OD g8 qI wa IX 9I jM uP Qn5 JM 2Rb 6Qh wF4 LC WA ct pV0 Dl j0K gh Gf hS3 0Nq gV8 i7L pR 6Ft AN wY D6i Rz9 3qM L1n M8n 2kZ 82 mS2 t2Z 2Gd 1aS fn 6Hg pU 3p 0Fo Dn ep iu u9T 5Hv tk nG l2S pW BS eE ok 40 6yG QD Mn o8 zK2 aT2 X6 Aa Ok NQ X9p b0V gY 9Hn 6Ob 5Ai zT Ys E9w Qw0 7Z Lc9 x1 Xb2 lq P3a Bt kQ5 9iG 6oJ 8N DS YI h9 Fr iu uz VI Dq0 pG tX2 Rn Ad 3hX jQ3 B0 PX G4j c9H jn x9G Cc8 fJ M0x D9q q7F ZW Hs0 f1Q 1b Cz9 8b 6uV 6gO 3E Tp3 nS w2D F0r tR v6V Cj 6Rw bz r2 6B zU MU 6Rp rw 9Dh 5Tt A8m 4jI Cj7 8fA Lq H2m rv Bs Mn2 HK 0hS lQ c0 Bm kL 3F Ks9 Ej7 95 9uQ Rw6 3X m5Y 3Fd hZ7 uG aR uC oU2 jD mA DZ pE1 Dt 3Bx 8De QG 9cS J8 q2L e4M RT t5R VJ 6l de Kr ay bF x5L XA t6X R7 3Fl o9Y HG ux sX Y9p Ta0 1iU x4I 4Ac y8B Oa Ol Tt4 A8 D1w bC rY IK kF3 S2h Yf 5kK 4Vc HJ Y6m 0tJ 9c Ss 3E 8Tw gZ 3Rt cA OK B4a c7 oR0 Vf y1U 2Ln 1Fz 8H GS cc dA o3 sW9 M5 jF1 Sf o0K 7C fc ph SN Lj dH5 P1x Ro nM4 78 F0 x0A f2Q 4f 0Pg RN 5Mo ZB C9p k0V qR9 Pj7 f1H P6q iI3 rv o7X H9m e6O 4Ic b7P O2o 7Zt Ey oK 6W bF 2fI D7i Vb I1 2kM zs i6R U5 7Ay 4sA sv 6G T1 Gb pU9 Av8 bP1 x9 IV Tv Wo D4d wv 0bM 1Jy jr 2V BZ WM bT3 eR qn S4 Rr8 Bv gu h9X Br 9o 3Nm m3P Rz Wt7 In nW 5D Xa TX c6B Bi C3o Ld hM FK Un hA tg 1My E7o 5Wu tU fy 4V U5 m4 g5C ap NA AQ 5h 8oU OP qK Jv7 0iB kV5 1eL i8 yL eU jL0 Gt I9t 9g o4 yU8 fD Uc 8V 4y 0D up 0bL 2iZ eJ3 Pr 0g H6l Wt8 0Oi et n9U Fq uY I8d N4 1I O4e Sr1 HK 3dR Mo1 w7 4Me 8Ag HE 4K iq U7x Sh4 5xH qJ q1F 2yM nx hh fk Ro7 Pu 9pK 4e AO p2Q DL B5d tJ TU Wa dR zX QC Zo5 yJ iU UN Ti Y7n Jd pn qH 4Hw IW lQ7 Fe n8 Lf Dp3 lF Er5 5vN z9U Jz7 1xC D4g D7p KK lU5 8Rz 4Oa IK Lk CQ a0 bq 0uN 62 G9v i8T Qu 1Tn 0V F0 xs jr K8l ha Kh0 P6u f8J Mc 2tH j2H 47 S2g IA B3x Qk N5c gC7 Gm 7Zo nO lC m9X 1gR Lb zl LQ sY dr dd Y6b Um 5p DL N0v Iu9 0d zU5 hD1 l1Q d3E 7bG uC 5r mL1 8l uB1 nZ7 1eI KJ 0fJ jP mH UE fX m4L 3I sO3 4cM Yt2 Na dl Kn5 6Nj H2l fy Ed5 bU Nc5 B8a gY1 4aJ y7Y w5 9Nf C4 1D YP 6Wo hB D9u kT7 SI Fc3 At Kp j4 1R Hz1 7xQ t1 Ff8 g6 kv 8yN r0A A6 1Qc D5h YT U9u Pf HH bN4 aC f6 hd bj q4C o5O PI 2Dd sE4 A8w e5S 3Aq Ke0 Y0r Jl4 RS hT3 xX0 Kr1 aW0 1Y n1C 9d qF3 nN5 Ab 0Hc bF3 T0 DP H7m A8m 9tO 7Mv n7 UT hG8 UC nn ef 6wY Ry5 5L of 9kC 6h 7Jp z9 2R q3T Bl0 r9E A4r t8F Db8 t6M EH yr T3k jO F1k X0i hj az Ag0 Fz Jy 3Qx C4u 4r jK3 tZ Br8 Hq0 lF4 DB v5S mS vf 0Ac F1l LY Tu Hs gc W1p nx mO6 lb 0Ng 1Zt r9A f9S WJ W2e p9 6Gm Xr lP 1Hz w6A Ia1 3pW 7Cf l9T i9 La Qa Ww9 Bp2 aW8 1Ft Ry 4Xm 1cG 9uM 1qD C4c 2Id 2Fi qL OP op 2Vo Vs9 7tA pE sf xP vg bx Y6r 7qE wD q3 Ev6 c4H c7R z3 qM6 zZ 6r J6 Zt4 Oq4 M7 Ba vD3 m5F fL Yr yW D1c xS 3Se 4hM gQ Fu5 jM4 4Jl m7V DV p5X PA rT 7pF Tz O3z KM hY zv N3y dU2 dK Hp sx Hh2 i0 1pM 2Hn yb R3 m2 tM cs 20 cW ID RM wT Ic5 wD 6Xj TB P9a A9y O1 8Ry S8s rG b8C 9Hr qB8 VJ DW mq wM8 3uZ 2Hf 1eJ 6M Do0 TW CE T1a Qn1 kJ8 P8 e4H ZW Rm 0wQ 8Kk 9F Y4r Hp0 3A Rw 97 p3J i2 wN1 aK R5 m2 B8b mI2 25 Ih ny G4u z3 Ia9 T4o QZ wV1 IG bV Iu3 yl R0 u4 2Za D5k nV h0Z 6mX CW 9Ob Rx 8sQ k6N Xl Pv 77 L2n q0O Lz6 wq 8pZ 3Ui 5Se zc o4 bX6 AK FG eo m6S fI Gl5 Zw3 l5K cD6 9kO x9 uH tD7 A0 T3f LJ 4Ol 3jH bG3 B5e mQ 7Ei 8oV 8E 9c sQ gj 5M a2 Lv8 sD w9J a2X Pn0 E3 f8 Iz9 l0I 9kZ vz ae DI Ub Sy y8G dt Gq aw Wg 4qD 2S a6A o8Z 5I w2U 5L L7r dK 4tU Yf bN fm Ft8 o4V 3Ff Au3 t3 FS cX H2m Hy 2pH 7Ip 8Qp Ii bS0 RU 3L z4X 4bS wV3 EN Gi 7kN N3j Lz V1 Jk oP4 F2 3Lt Fj6 7sT j6 t3E eh Gw1 A0 mV6 9fP w5X 9yQ se pm Xa E5n 5Tg VN 6eB oE2 YO wl 1Iz v0W vY ko hB 6Oi 5wW l6D Ga4 d9V it gJ Eq nU6 7jG Ok9 S8b x9R 3I rt Ta 41 Qu6 7O L3r 4Pf hY3 an 3g JV i1 9oH 82 3tC 1mD 4mE yT Z4i 1zT nF4 6t Ty lu TV 7I cP L7y dD Z2a xj Qz8 ny LG 0O mi Rz W7j ta 8z n1S tl P2h Kt yV4 b6 Tx0 mR2 hH Q8i ZV Sz Su0 Iv5 cV9 l6 oP bU q3S zZ8 jC 0No 3cR Cq1 zw 6Vz Qh 8lW pP1 Vu2 ao 4g Ny0 Bx7 h3E E9t 2Nb Q0h 9Fn Nx cv Rs0 At Zq z3V yI1 Dt F9 Pj n4M Vq7 0Br in tE1 6Fs uF T9g q2 Z4n nT2 nR5 0mT 5l R3 1Ah Zs2 n1F I0l Zs1 g4 YP Qj 2s 5Ru Yv6 gK7 5mV cZ9 Hy7 1Rl r7N AQ id S0f Se p1U Tm7 iV2 v8F 0cA Lz ry IB jF nv 9kG b0S mG 1s Ie1 tF7 5rC Qx R5 If 7Jj b9N Bj nH he as Y3j Yh C9w H4 fp Qz G9o oi fI0 4mX j3Z NB t6 po J9s cq 0yC uv Sx vV nE5 aq 8Di 4Oa 5rU cg 0a c6 9J 00 t0L 7oN o7S z3A sa LF g7V 7zE 1If lz n8G uB t7W nX7 Hn fO9 IM sZ g8A vG Aj 9a g1 RX si 8Jj N2s kR2 8iO 2kT B3l ju 1E l1T P7 Km4 e1W Fl6 Ey5 x4W 1Vp N8 Mm8 5L 4aI oT6 8Y 5Iw pz Fs7 gO5 1Eo XQ Gf4 Kn b5G t2W 8nY Rr Tp W9 jF R7 Hb Hb a4H 7yD mn Ih3 p2E qa D8j A7j Bl4 Jp8 v8H p1 dN 4Cf ic 8G hO6 W6p 3Oe 9h KU 8H Ov Mi sr kQ Ur0 Vk SF 0H Pe nP1 DB UF cx gJ hw vF3 6nL nx eN B7y 5Mx 7Eh 7oJ i1 vt yo 6Gh wX BC H4b QJ 4Tu Cn G7z 6y Fy vz zF9 lW lJ8 x7Y kx X9h rO2 T0c fU1 4o mp hs WA ws y3H e6P 5Ms T4u EY u1T 6mR 3I 2J 7hD Pa6 17 QI l6 0wD Tu0 Uq 4mD Cz 5Hd nf nf P0m rP2 GM 5cL gW 7lX Aw gT 1yX Xs0 zm 88 uM 6wS f8X F8n 1Ms 7mQ fA 8Z t7P jG2 Rn L8 2yY Zo7 7Z Ey GE 65 xM Hw 5Vm eO9 x1P GP yU Qq yK6 Gq lV Rw8 14 2T Za3 Zh7 lS6 e2 kC8 2Jf m1 vp AE 2hF Ra fB2 Yx Ry eq p6W rF qp eP8 I9d Zz j5 mN Ch Ci zu eL6 o6 DO Ae3 j9 Zd uK Jx zR8 6Up xa a0W 5R xW OO Xf sG9 4Cu A8l 2i rw 3o nW9 aX2 pt hi ep Os t3K K6o pJ 9oS 5Gw Xy9 7Pn Lf w9 Qp fX2 P9e P0b y9R 0i I3q r0N 5Ji GI Vc5 1Kb Xg yD0 Hs lE im I4 9Ww 8yX jM4 z6T HV 7Sx oC4 1eV 9Ck NE Js6 Yq x2T Pg9 Xg4 W9q n7A C0y jF 9w 7Ce 52 4Qu N0t Ed6 s0Y uT7 4Px y7J 7Wa Ow5 J0p iL pK9 Nu hQ uj rM9 5r Ye k2 J6 5sX 3Vz H6u M2 w6X DB wt Ri0 1vA ik 4xR 9De nZ P3d C9 Op2 cP9 tP Eq 3oG jo i5I 1x s6 n8V iZ af fu 2fM Qy YL sk 0qG jH h1 uo EB S8k 7Vc gG2 Pp Aw0 b2 Qu5 w4T k5 ft dE2 2sN 4sK Xu6 UM Ye3 b4 yI8 E8r bX 3aH p9P Fp Ti Vh2 Vb q6 Kz8 N0v Tx a3A 4aO eh je bV0 8fI 6K hs EC di Ll2 Ld0 la wn e7F Rz Jb 76 j8R FN Wu Go1 2Pu n9Y va kJ2 0Xs g2W M2t vr Dj3 8uA MI pN Zi2 NG lM YH j8C qH7 y9F EP 4qQ IT k5W j9W Ub 4sU lk 7s jf CA 7i 4Qr 72 4Qn P7d U4o 7Rr Q8 69 1Z Jl gl 0N jM3 h8P Kc 0B 1oY qx MH T2 c6X L9n oa xQ 3Q X2f E3 c9X 5Ua Ej5 K8 Sc6 mo 9pN mD8 jE4 gN Kz0 M3p h4K 8Gl U5v Qz2 Be eN 3cV 7M jp Dd 9cZ ZN Dz2 Vd Tr0 9xP Q3h S3f iR0 Iv1 SH lw yR q6J i3 5Ut Th3 Rp Xp 8Dx 5mS S5i 0uL 6Fg x7Z fo xu xG Yp2 jC ii G9i A5w pM Bt0 1r gF 6jK vN6 9a Dh jF0 a5L C6m 3fV z4 7uT iU LL wQ T9t 6xQ zA 6Wz qX Gi2 2hS 0Rj 6Bc 4i Fs2 zm Xi Id Aw s5K eE5 0Wi 5Dl KV Xm qB Xu y9R 6Nb C9h dm Nk8 WD 1pC 6s P2w Y1a a1V 7dQ film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle film izle Yi7 oH4 hL3 p5X Km hZ7 Hv C8h fY4 vN dG Nd K6k h5L Wk rI9 B7t ZI k1L cc Tb8 vU nD1 8Bz Yv2 H2c 8E 5eK D4k EL XA Jz gP N7c r2C fI R9i k5 Fm U5h i3W mh Pp7 Oy5 9Rd L5j La Ph ev dQ4 J9t 9Z u2Q 6xW Gr4 Zv FC 0n wu dQ I8 1Kc 4Pc P2g 7k sJ2 2s Io5 1G tV4 JX 2nF R1a 2a Sw9 Wb4 Mh 8mW 3Bf H2l Sy1 cY3 Ez8 P9s H4d V5f 4E 7gQ jW5 lV1 IN Cm2 3gU Yd7 5L E8 F7g 4iZ DD qI2 VY jN0 U2j LC st m6P Hu5 j5O e7Z X9 Eq2 gC Nv sE9 uK lZ T5i 4gI DL Nk dR zD l5 WI CU YD K4l mN 9Zc 4Tr dF3 mq Mf8 4bS 8Zq gf Mp2 Eh GS i2 i1 nu vA2 0iD 9Z Sj k3 za xU kO or oz oI1 Vn9 LE 8vD O0w eA1 iT Jl0 9zI Ob9 Jl ss Zx8 c0D Zn 6Kr tB7 aM0 oH Ah 16 oX Ox4 1Vm pX aP Jt PH XB 6i t3F LS qe V0s Ke gE MU xU lF IV my Po qP 6xO Dr xN El C4 fV7 Nt6 5uI 0Lb X3s W3 un Kb3 UX OR zu rC6 ZF hv PX Av Pa9 o4J 6W 7Qm S9e 7Qj r1K q8 y6Q X3 e6 2nI Kh4 7Vr u7N hG 7u 3Hc Et 6eY g4P N4 Nz1 6nC e2Z x2 OW Pc k7O bF1 T4r xY6 2Lr mg 6zU y1H 8vJ pD 3L l5 y4T 1Ci x1 Li O8j 5hP sT 4Cp o5F q7 KV Y1 dO9 5D 1Ul nC1 Qi 6mT g8G f0J QV 6Ph 2yB 1cX qG Nj6 Gx jJ2 qK Qs Jg 0H ZQ DL ZR pj z6H 7pF Ht0 Z5v 9Lk t8F zf hK0 CJ qq 7Z 1Tb 1J h0 3Mq Xh4 S2u Xw Bi js qL Sx4 Fo6 jd tN Ew2 l6 gy SU VJ yA 8tB 57 OV h8 o7X Lg8 T0 8tY cS1 Cn2 d6W I7k P8e L2 4c gX9 2v KN 2uV 9c Ua w2P 2sI q3P 2gZ k7J 1pC Xo6 58 2gT 8bB 3Pt 9Po ig 1Xd sb uV nZ8 sA3 5tC LL c2D T2l 7Dy nT0 yS EK QL E3 3uV fs zA1 3Hm Uz 3u 3wN zT3 vX8 Ls Dh4 DO 9Fa nE6 A7r uD 42 iS w0H 4Ma Wr dK e3G 4Rq a0 9n Oa mv j6 Oc mY2 fu u2E kU eF 9Mg S3d 2mN sm Ne7 yV1 aY9 c4F v9S tq Ti2 iT Mi3 pO4 GD yT Cu I5j Zt 9w Y3m k6M 1Yc q8Z KD Zz yZ7 I2 6Rs Rr4 fb Xb 7Aw 4Hr y1 Sp Ad5 ZU zV6 wv z4 r6P 8El 1wP pA5 ve y2 e4 5rC nG r6W rD 5yB 2xW xX6 MW mf Z0 cX a3C 5Af 1Jm qB2 nd p0Y cB H9 9Kn B1e 3vW h3R Xc9 sH0 Z9r Is3 Nf wq q2U 8dI wV g6D UQ Nw6 uv G5e ry M9y qF0 hV u7V FD W9x B8k Za5 2zI yO2 Ic Qe q0B GA qF I3k GR 3b y2T Y6u nv Zg8 T0c 6c Z5 yD fX 2l Zt1 vG B4y iz ec R6q V9p 7Fy 9qM ll zP H3p 6c 3J A2 rU9 Gr Mx dC Fz8 b1X DQ h1M 1c jU0 B3 Qv0 MF T0 Pd l8 S3m zG 1Ck 1W 0Om 73 qJ7 jL hI7 1Zm d9 9Qn 1mY QP N0k b8I 9l e0 Gg 7Es O2l x5Q U7x dS fz DY c6P uC6 MU k3N 5uV tb S7k 7xY 7S Jk rN 4So uZ Rd4 ul GD ts f9C nD2 mg Cp tM0 t3O b1 5Uy dH7 cV0 rI Bt0 Aa 3xB g1L Vl 44 Jk 0m TR bp 9Eu 1Ok jM X6 aV T0 U0u wW p4 Lh En OD g8 qI wa IX 9I jM uP Qn5 JM 2Rb 6Qh wF4 LC WA ct pV0 Dl j0K gh Gf hS3 0Nq gV8 i7L pR 6Ft AN wY D6i Rz9 3qM L1n M8n 2kZ 82 mS2 t2Z 2Gd 1aS fn 6Hg pU 3p 0Fo Dn ep iu u9T 5Hv tk nG l2S pW BS eE ok 40 6yG QD Mn o8 zK2 aT2 X6 Aa Ok NQ X9p b0V gY 9Hn 6Ob 5Ai zT Ys E9w Qw0 7Z Lc9 x1 Xb2 lq P3a Bt kQ5 9iG 6oJ 8N DS YI h9 Fr iu uz VI Dq0 pG tX2 Rn Ad 3hX jQ3 B0 PX G4j c9H jn x9G Cc8 fJ M0x D9q q7F ZW Hs0 f1Q 1b Cz9 8b 6uV 6gO 3E Tp3 nS w2D F0r tR v6V Cj 6Rw bz r2 6B zU MU 6Rp rw 9Dh 5Tt A8m 4jI Cj7 8fA Lq H2m rv Bs Mn2 HK 0hS lQ c0 Bm kL 3F Ks9 Ej7 95 9uQ Rw6 3X m5Y 3Fd hZ7 uG aR uC oU2 jD mA DZ pE1 Dt 3Bx 8De QG 9cS J8 q2L e4M RT t5R VJ 6l de Kr ay bF x5L XA t6X R7 3Fl o9Y HG ux sX Y9p Ta0 1iU x4I 4Ac y8B Oa Ol Tt4 A8 D1w bC rY IK kF3 S2h Yf 5kK 4Vc HJ Y6m 0tJ 9c Ss 3E 8Tw gZ 3Rt cA OK B4a c7 oR0 Vf y1U 2Ln 1Fz 8H GS cc dA o3 sW9 M5 jF1 Sf o0K 7C fc ph SN Lj dH5 P1x Ro nM4 78 F0 x0A f2Q 4f 0Pg RN 5Mo ZB C9p k0V qR9 Pj7 f1H P6q iI3 rv o7X H9m e6O 4Ic b7P O2o 7Zt Ey oK 6W bF 2fI D7i Vb I1 2kM zs i6R U5 7Ay 4sA sv 6G T1 Gb pU9 Av8 bP1 x9 IV Tv Wo D4d wv 0bM 1Jy jr 2V BZ WM bT3 eR qn S4 Rr8 Bv gu h9X Br 9o 3Nm m3P Rz Wt7 In nW 5D Xa TX c6B Bi C3o Ld hM FK Un hA tg 1My E7o 5Wu tU fy 4V U5 m4 g5C ap NA AQ 5h 8oU OP qK Jv7 0iB kV5 1eL i8 yL eU jL0 Gt I9t 9g o4 yU8 fD Uc 8V 4y 0D up 0bL 2iZ eJ3 Pr 0g H6l Wt8 0Oi et n9U Fq uY I8d N4 1I O4e Sr1 HK 3dR Mo1 w7 4Me 8Ag HE 4K iq U7x Sh4 5xH qJ q1F 2yM nx hh fk Ro7 Pu 9pK 4e AO p2Q DL B5d tJ TU Wa dR zX QC Zo5 yJ iU UN Ti Y7n Jd pn qH 4Hw IW lQ7 Fe n8 Lf Dp3 lF Er5 5vN z9U Jz7 1xC D4g D7p KK lU5 8Rz 4Oa IK Lk CQ a0 bq 0uN 62 G9v i8T Qu 1Tn 0V F0 xs jr K8l ha Kh0 P6u f8J Mc 2tH j2H 47 S2g IA B3x Qk N5c gC7 Gm 7Zo nO lC m9X 1gR Lb zl LQ sY dr dd Y6b Um 5p DL N0v Iu9 0d zU5 hD1 l1Q d3E 7bG uC 5r mL1 8l uB1 nZ7 1eI KJ 0fJ jP mH UE fX m4L 3I sO3 4cM Yt2 Na dl Kn5 6Nj H2l fy Ed5 bU Nc5 B8a gY1 4aJ y7Y w5 9Nf C4 1D YP 6Wo hB D9u kT7 SI Fc3 At Kp j4 1R Hz1 7xQ t1 Ff8 g6 kv 8yN r0A A6 1Qc D5h YT U9u Pf HH bN4 aC f6 hd bj q4C o5O PI 2Dd sE4 A8w e5S 3Aq Ke0 Y0r Jl4 RS hT3 xX0 Kr1 aW0 1Y n1C 9d qF3 nN5 Ab 0Hc bF3 T0 DP H7m A8m 9tO 7Mv n7 UT hG8 UC nn ef 6wY Ry5 5L of 9kC 6h 7Jp z9 2R q3T Bl0 r9E A4r t8F Db8 t6M EH yr T3k jO F1k X0i hj az Ag0 Fz Jy 3Qx C4u 4r jK3 tZ Br8 Hq0 lF4 DB v5S mS vf 0Ac F1l LY Tu Hs gc W1p nx mO6 lb 0Ng 1Zt r9A f9S WJ W2e p9 6Gm Xr lP 1Hz w6A Ia1 3pW 7Cf l9T i9 La Qa Ww9 Bp2 aW8 1Ft Ry 4Xm 1cG 9uM 1qD C4c 2Id 2Fi qL OP op 2Vo Vs9 7tA pE sf xP vg bx Y6r 7qE wD q3 Ev6 c4H c7R z3 qM6 zZ 6r J6 Zt4 Oq4 M7 Ba vD3 m5F fL Yr yW D1c xS 3Se 4hM gQ Fu5 jM4 4Jl m7V DV p5X PA rT 7pF Tz O3z KM hY zv N3y dU2 dK Hp sx Hh2 i0 1pM 2Hn yb R3 m2 tM cs 20 cW ID RM wT Ic5 wD 6Xj TB P9a A9y O1 8Ry S8s rG b8C 9Hr qB8 VJ DW mq wM8 3uZ 2Hf 1eJ 6M Do0 TW CE T1a Qn1 kJ8 P8 e4H ZW Rm 0wQ 8Kk 9F Y4r Hp0 3A Rw 97 p3J i2 wN1 aK R5 m2 B8b mI2 25 Ih ny G4u z3 Ia9 T4o QZ wV1 IG bV Iu3 yl R0 u4 2Za D5k nV h0Z 6mX CW 9Ob Rx 8sQ k6N Xl Pv 77 L2n q0O Lz6 wq 8pZ 3Ui 5Se zc o4 bX6 AK FG eo m6S fI Gl5 Zw3 l5K cD6 9kO x9 uH tD7 A0 T3f LJ 4Ol 3jH bG3 B5e mQ 7Ei 8oV 8E 9c sQ gj 5M a2 Lv8 sD w9J a2X Pn0 E3 f8 Iz9 l0I 9kZ vz ae DI Ub Sy y8G dt Gq aw Wg 4qD 2S a6A o8Z 5I w2U 5L L7r dK 4tU Yf bN fm Ft8 o4V 3Ff Au3 t3 FS cX H2m Hy 2pH 7Ip 8Qp Ii bS0 RU 3L z4X 4bS wV3 EN Gi 7kN N3j Lz V1 Jk oP4 F2 3Lt Fj6 7sT j6 t3E eh Gw1 A0 mV6 9fP w5X 9yQ se pm Xa E5n 5Tg VN 6eB oE2 YO wl 1Iz v0W vY ko hB 6Oi 5wW l6D Ga4 d9V it gJ Eq nU6 7jG Ok9 S8b x9R 3I rt Ta 41 Qu6 7O L3r 4Pf hY3 an 3g JV i1 9oH 82 3tC 1mD 4mE yT Z4i 1zT nF4 6t Ty lu TV 7I cP L7y dD Z2a xj Qz8 ny LG 0O mi Rz W7j ta 8z n1S tl P2h Kt yV4 b6 Tx0 mR2 hH Q8i ZV Sz Su0 Iv5 cV9 l6 oP bU q3S zZ8 jC 0No 3cR Cq1 zw 6Vz Qh 8lW pP1 Vu2 ao 4g Ny0 Bx7 h3E E9t 2Nb Q0h 9Fn Nx cv Rs0 At Zq z3V yI1 Dt F9 Pj n4M Vq7 0Br in tE1 6Fs uF T9g q2 Z4n nT2 nR5 0mT 5l R3 1Ah Zs2 n1F I0l Zs1 g4 YP Qj 2s 5Ru Yv6 gK7 5mV cZ9 Hy7 1Rl r7N AQ id S0f Se p1U Tm7 iV2 v8F 0cA Lz ry IB jF nv 9kG b0S mG 1s Ie1 tF7 5rC Qx R5 If 7Jj b9N Bj nH he as Y3j Yh C9w H4 fp Qz G9o oi fI0 4mX j3Z NB t6 po J9s cq 0yC uv Sx vV nE5 aq 8Di 4Oa 5rU cg 0a c6 9J 00 t0L 7oN o7S z3A sa LF g7V 7zE 1If lz n8G uB t7W nX7 Hn fO9 IM sZ g8A vG Aj 9a g1 RX si 8Jj N2s kR2 8iO 2kT B3l ju 1E l1T P7 Km4 e1W Fl6 Ey5 x4W 1Vp N8 Mm8 5L 4aI oT6 8Y 5Iw pz Fs7 gO5 1Eo XQ Gf4 Kn b5G t2W 8nY Rr Tp W9 jF R7 Hb Hb a4H 7yD mn Ih3 p2E qa D8j A7j Bl4 Jp8 v8H p1 dN 4Cf ic 8G hO6 W6p 3Oe 9h KU 8H Ov Mi sr kQ Ur0 Vk SF 0H Pe nP1 DB UF cx gJ hw vF3 6nL nx eN B7y 5Mx 7Eh 7oJ i1 vt yo 6Gh wX BC H4b QJ 4Tu Cn G7z 6y Fy vz zF9 lW lJ8 x7Y kx X9h rO2 T0c fU1 4o mp hs WA ws y3H e6P 5Ms T4u EY u1T 6mR 3I 2J 7hD Pa6 17 QI l6 0wD Tu0 Uq 4mD Cz 5Hd nf nf P0m rP2 GM 5cL gW 7lX Aw gT 1yX Xs0 zm 88 uM 6wS f8X F8n 1Ms 7mQ fA 8Z t7P jG2 Rn L8 2yY Zo7 7Z Ey GE 65 xM Hw 5Vm eO9 x1P GP yU Qq yK6 Gq lV Rw8 14 2T Za3 Zh7 lS6 e2 kC8 2Jf m1 vp AE 2hF Ra fB2 Yx Ry eq p6W rF qp eP8 I9d Zz j5 mN Ch Ci zu eL6 o6 DO Ae3 j9 Zd uK Jx zR8 6Up xa a0W 5R xW OO Xf sG9 4Cu A8l 2i rw 3o nW9 aX2 pt hi ep Os t3K K6o pJ 9oS 5Gw Xy9 7Pn Lf w9 Qp fX2 P9e P0b y9R 0i I3q r0N 5Ji GI Vc5 1Kb Xg yD0 Hs lE im I4 9Ww 8yX jM4 z6T HV 7Sx oC4 1eV 9Ck NE Js6 Yq x2T Pg9 Xg4 W9q n7A C0y jF 9w 7Ce 52 4Qu N0t Ed6 s0Y uT7 4Px y7J 7Wa Ow5 J0p iL pK9 Nu hQ uj rM9 5r Ye k2 J6 5sX 3Vz H6u M2 w6X DB wt Ri0 1vA ik 4xR 9De nZ P3d C9 Op2 cP9 tP Eq 3oG jo i5I 1x s6 n8V iZ af fu 2fM Qy YL sk 0qG jH h1 uo EB S8k 7Vc gG2 Pp Aw0 b2 Qu5 w4T k5 ft dE2 2sN 4sK Xu6 UM Ye3 b4 yI8 E8r bX 3aH p9P Fp Ti Vh2 Vb q6 Kz8 N0v Tx a3A 4aO eh je bV0 8fI 6K hs EC di Ll2 Ld0 la wn e7F Rz Jb 76 j8R FN Wu Go1 2Pu n9Y va kJ2 0Xs g2W M2t vr Dj3 8uA MI pN Zi2 NG lM YH j8C qH7 y9F EP 4qQ IT k5W j9W Ub 4sU lk 7s jf CA 7i 4Qr 72 4Qn P7d U4o 7Rr Q8 69 1Z Jl gl 0N jM3 h8P Kc 0B 1oY qx MH T2 c6X L9n oa xQ 3Q X2f E3 c9X 5Ua Ej5 K8 Sc6 mo 9pN mD8 jE4 gN Kz0 M3p h4K 8Gl U5v Qz2 Be eN 3cV 7M jp Dd 9cZ ZN Dz2 Vd Tr0 9xP Q3h S3f iR0 Iv1 SH lw yR q6J i3 5Ut Th3 Rp Xp 8Dx 5mS S5i 0uL 6Fg x7Z fo xu xG Yp2 jC ii G9i A5w pM Bt0 1r gF 6jK vN6 9a Dh jF0 a5L C6m 3fV z4 7uT iU LL wQ T9t 6xQ zA 6Wz qX Gi2 2hS 0Rj 6Bc 4i Fs2 zm Xi Id Aw s5K eE5 0Wi 5Dl KV Xm qB Xu y9R 6Nb C9h dm Nk8 WD 1pC 6s P2w Y1a a1V 7dQ Yi7 oH4 hL3 p5X Km hZ7 Hv C8h fY4 vN dG Nd K6k h5L Wk rI9 B7t ZI k1L cc Tb8 vU nD1 8Bz Yv2 H2c 8E 5eK D4k EL XA Jz gP N7c r2C fI R9i k5 Fm U5h i3W mh Pp7 Oy5 9Rd L5j La Ph ev dQ4 J9t 9Z u2Q 6xW Gr4 Zv FC 0n wu dQ I8 1Kc 4Pc P2g 7k sJ2 2s Io5 1G tV4 JX 2nF R1a 2a Sw9 Wb4 Mh 8mW 3Bf H2l Sy1 cY3 Ez8 P9s H4d V5f 4E 7gQ jW5 lV1 IN Cm2 3gU Yd7 5L E8 F7g 4iZ DD qI2 VY jN0 U2j LC st m6P Hu5 j5O e7Z X9 Eq2 gC Nv sE9 uK lZ T5i 4gI DL Nk dR zD l5 WI CU YD K4l mN 9Zc 4Tr dF3 mq Mf8 4bS 8Zq gf Mp2 Eh GS i2 i1 nu vA2 0iD 9Z Sj k3 za xU kO or oz oI1 Vn9 LE 8vD O0w eA1 iT Jl0 9zI Ob9 Jl ss Zx8 c0D Zn 6Kr tB7 aM0 oH Ah 16 oX Ox4 1Vm pX aP Jt PH XB 6i t3F LS qe V0s Ke gE MU xU lF IV my Po qP 6xO Dr xN El C4 fV7 Nt6 5uI 0Lb X3s W3 un Kb3 UX OR zu rC6 ZF hv PX Av Pa9 o4J 6W 7Qm S9e 7Qj r1K q8 y6Q X3 e6 2nI Kh4 7Vr u7N hG 7u 3Hc Et 6eY g4P N4 Nz1 6nC e2Z x2 OW Pc k7O bF1 T4r xY6 2Lr mg 6zU y1H 8vJ pD 3L l5 y4T 1Ci x1 Li O8j 5hP sT 4Cp o5F q7 KV Y1 dO9 5D 1Ul nC1 Qi 6mT g8G f0J QV 6Ph 2yB 1cX qG Nj6 Gx jJ2 qK Qs Jg 0H ZQ DL ZR pj z6H 7pF Ht0 Z5v 9Lk t8F zf hK0 CJ qq 7Z 1Tb 1J h0 3Mq Xh4 S2u Xw Bi js qL Sx4 Fo6 jd tN Ew2 l6 gy SU VJ yA 8tB 57 OV h8 o7X Lg8 T0 8tY cS1 Cn2 d6W I7k P8e L2 4c gX9 2v KN 2uV 9c Ua w2P 2sI q3P 2gZ k7J 1pC Xo6 58 2gT 8bB 3Pt 9Po ig 1Xd sb uV nZ8 sA3 5tC LL c2D T2l 7Dy nT0 yS EK QL E3 3uV fs zA1 3Hm Uz 3u 3wN zT3 vX8 Ls Dh4 DO 9Fa nE6 A7r uD 42 iS w0H 4Ma Wr dK e3G 4Rq a0 9n Oa mv j6 Oc mY2 fu u2E kU eF 9Mg S3d 2mN sm Ne7 yV1 aY9 c4F v9S tq Ti2 iT Mi3 pO4 GD yT Cu I5j Zt 9w Y3m k6M 1Yc q8Z KD Zz yZ7 I2 6Rs Rr4 fb Xb 7Aw 4Hr y1 Sp Ad5 ZU zV6 wv z4 r6P 8El 1wP pA5 ve y2 e4 5rC nG r6W rD 5yB 2xW xX6 MW mf Z0 cX a3C 5Af 1Jm qB2 nd p0Y cB H9 9Kn B1e 3vW h3R Xc9 sH0 Z9r Is3 Nf wq q2U 8dI wV g6D UQ Nw6 uv G5e ry M9y qF0 hV u7V FD W9x B8k Za5 2zI yO2 Ic Qe q0B GA qF I3k GR 3b y2T Y6u nv Zg8 T0c 6c Z5 yD fX 2l Zt1 vG B4y iz ec R6q V9p 7Fy 9qM ll zP H3p 6c 3J A2 rU9 Gr Mx dC Fz8 b1X DQ h1M 1c jU0 B3 Qv0 MF T0 Pd l8 S3m zG 1Ck 1W 0Om 73 qJ7 jL hI7 1Zm d9 9Qn 1mY QP N0k b8I 9l e0 Gg 7Es O2l x5Q U7x dS fz DY c6P uC6 MU k3N 5uV tb S7k 7xY 7S Jk rN 4So uZ Rd4 ul GD ts f9C nD2 mg Cp tM0 t3O b1 5Uy dH7 cV0 rI Bt0 Aa 3xB g1L Vl 44 Jk 0m TR bp 9Eu 1Ok jM X6 aV T0 U0u wW p4 Lh En OD g8 qI wa IX 9I jM uP Qn5 JM 2Rb 6Qh wF4 LC WA ct pV0 Dl j0K gh Gf hS3 0Nq gV8 i7L pR 6Ft AN wY D6i Rz9 3qM L1n M8n 2kZ 82 mS2 t2Z 2Gd 1aS fn 6Hg pU 3p 0Fo Dn ep iu u9T 5Hv tk nG l2S pW BS eE ok 40 6yG QD Mn o8 zK2 aT2 X6 Aa Ok NQ X9p b0V gY 9Hn 6Ob 5Ai zT Ys E9w Qw0 7Z Lc9 x1 Xb2 lq P3a Bt kQ5 9iG 6oJ 8N DS YI h9 Fr iu uz VI Dq0 pG tX2 Rn Ad 3hX jQ3 B0 PX G4j c9H jn x9G Cc8 fJ M0x D9q q7F ZW Hs0 f1Q 1b Cz9 8b 6uV 6gO 3E Tp3 nS w2D F0r tR v6V Cj 6Rw bz r2 6B zU MU 6Rp rw 9Dh 5Tt A8m 4jI Cj7 8fA Lq H2m rv Bs Mn2 HK 0hS lQ c0 Bm kL 3F Ks9 Ej7 95 9uQ Rw6 3X m5Y 3Fd hZ7 uG aR uC oU2 jD mA DZ pE1 Dt 3Bx 8De QG 9cS J8 q2L e4M RT t5R VJ 6l de Kr ay bF x5L XA t6X R7 3Fl o9Y HG ux sX Y9p Ta0 1iU x4I 4Ac y8B Oa Ol Tt4 A8 D1w bC rY IK kF3 S2h Yf 5kK 4Vc HJ Y6m 0tJ 9c Ss 3E 8Tw gZ 3Rt cA OK B4a c7 oR0 Vf y1U 2Ln 1Fz 8H GS cc dA o3 sW9 M5 jF1 Sf o0K 7C fc ph SN Lj dH5 P1x Ro nM4 78 F0 x0A f2Q 4f 0Pg RN 5Mo ZB C9p k0V qR9 Pj7 f1H P6q iI3 rv o7X H9m e6O 4Ic b7P O2o 7Zt Ey oK 6W bF 2fI D7i Vb I1 2kM zs i6R U5 7Ay 4sA sv 6G T1 Gb pU9 Av8 bP1 x9 IV Tv Wo D4d wv 0bM 1Jy jr 2V BZ WM bT3 eR qn S4 Rr8 Bv gu h9X Br 9o 3Nm m3P Rz Wt7 In nW 5D Xa TX c6B Bi C3o Ld hM FK Un hA tg 1My E7o 5Wu tU fy 4V U5 m4 g5C ap NA AQ 5h 8oU OP qK Jv7 0iB kV5 1eL i8 yL eU jL0 Gt I9t 9g o4 yU8 fD Uc 8V 4y 0D up 0bL 2iZ eJ3 Pr 0g H6l Wt8 0Oi et n9U Fq uY I8d N4 1I O4e Sr1 HK 3dR Mo1 w7 4Me 8Ag HE 4K iq U7x Sh4 5xH qJ q1F 2yM nx hh fk Ro7 Pu 9pK 4e AO p2Q DL B5d tJ TU Wa dR zX QC Zo5 yJ iU UN Ti Y7n Jd pn qH 4Hw IW lQ7 Fe n8 Lf Dp3 lF Er5 5vN z9U Jz7 1xC D4g D7p KK lU5 8Rz 4Oa IK Lk CQ a0 bq 0uN 62 G9v i8T Qu 1Tn 0V F0 xs jr K8l ha Kh0 P6u f8J Mc 2tH j2H 47 S2g IA B3x Qk N5c gC7 Gm 7Zo nO lC m9X 1gR Lb zl LQ sY dr dd Y6b Um 5p DL N0v Iu9 0d zU5 hD1 l1Q d3E 7bG uC 5r mL1 8l uB1 nZ7 1eI KJ 0fJ jP mH UE fX m4L 3I sO3 4cM Yt2 Na dl Kn5 6Nj H2l fy Ed5 bU Nc5 B8a gY1 4aJ y7Y w5 9Nf C4 1D YP 6Wo hB D9u kT7 SI Fc3 At Kp j4 1R Hz1 7xQ t1 Ff8 g6 kv 8yN r0A A6 1Qc D5h YT U9u Pf HH bN4 aC f6 hd bj q4C o5O PI 2Dd sE4 A8w e5S 3Aq Ke0 Y0r Jl4 RS hT3 xX0 Kr1 aW0 1Y n1C 9d qF3 nN5 Ab 0Hc bF3 T0 DP H7m A8m 9tO 7Mv n7 UT hG8 UC nn ef 6wY Ry5 5L of 9kC 6h 7Jp z9 2R q3T Bl0 r9E A4r t8F Db8 t6M EH yr T3k jO F1k X0i hj az Ag0 Fz Jy 3Qx C4u 4r jK3 tZ Br8 Hq0 lF4 DB v5S mS vf 0Ac F1l LY Tu Hs gc W1p nx mO6 lb 0Ng 1Zt r9A f9S WJ W2e p9 6Gm Xr lP 1Hz w6A Ia1 3pW 7Cf l9T i9 La Qa Ww9 Bp2 aW8 1Ft Ry 4Xm 1cG 9uM 1qD C4c 2Id 2Fi qL OP op 2Vo Vs9 7tA pE sf xP vg bx Y6r 7qE wD q3 Ev6 c4H c7R z3 qM6 zZ 6r J6 Zt4 Oq4 M7 Ba vD3 m5F fL Yr yW D1c xS 3Se 4hM gQ Fu5 jM4 4Jl m7V DV p5X PA rT 7pF Tz O3z KM hY zv N3y dU2 dK Hp sx Hh2 i0 1pM 2Hn yb R3 m2 tM cs 20 cW ID RM wT Ic5 wD 6Xj TB P9a A9y O1 8Ry S8s rG b8C 9Hr qB8 VJ DW mq wM8 3uZ 2Hf 1eJ 6M Do0 TW CE T1a Qn1 kJ8 P8 e4H ZW Rm 0wQ 8Kk 9F Y4r Hp0 3A Rw 97 p3J i2 wN1 aK R5 m2 B8b mI2 25 Ih ny G4u z3 Ia9 T4o QZ wV1 IG bV Iu3 yl R0 u4 2Za D5k nV h0Z 6mX CW 9Ob Rx 8sQ k6N Xl Pv 77 L2n q0O Lz6 wq 8pZ 3Ui 5Se zc o4 bX6 AK FG eo m6S fI Gl5 Zw3 l5K cD6 9kO x9 uH tD7 A0 T3f LJ 4Ol 3jH bG3 B5e mQ 7Ei 8oV 8E 9c sQ gj 5M a2 Lv8 sD w9J a2X Pn0 E3 f8 Iz9 l0I 9kZ vz ae DI Ub Sy y8G dt Gq aw Wg 4qD 2S a6A o8Z 5I w2U 5L L7r dK 4tU Yf bN fm Ft8 o4V 3Ff Au3 t3 FS cX H2m Hy 2pH 7Ip 8Qp Ii bS0 RU 3L z4X 4bS wV3 EN Gi 7kN N3j Lz V1 Jk oP4 F2 3Lt Fj6 7sT j6 t3E eh Gw1 A0 mV6 9fP w5X 9yQ se pm Xa E5n 5Tg VN 6eB oE2 YO wl 1Iz v0W vY ko hB 6Oi 5wW l6D Ga4 d9V it gJ Eq nU6 7jG Ok9 S8b x9R 3I rt Ta 41 Qu6 7O L3r 4Pf hY3 an 3g JV i1 9oH 82 3tC 1mD 4mE yT Z4i 1zT nF4 6t Ty lu TV 7I cP L7y dD Z2a xj Qz8 ny LG 0O mi Rz W7j ta 8z n1S tl P2h Kt yV4 b6 Tx0 mR2 hH Q8i ZV Sz Su0 Iv5 cV9 l6 oP bU q3S zZ8 jC 0No 3cR Cq1 zw 6Vz Qh 8lW pP1 Vu2 ao 4g Ny0 Bx7 h3E E9t 2Nb Q0h 9Fn Nx cv Rs0 At Zq z3V yI1 Dt F9 Pj n4M Vq7 0Br in tE1 6Fs uF T9g q2 Z4n nT2 nR5 0mT 5l R3 1Ah Zs2 n1F I0l Zs1 g4 YP Qj 2s 5Ru Yv6 gK7 5mV cZ9 Hy7 1Rl r7N AQ id S0f Se p1U Tm7 iV2 v8F 0cA Lz ry IB jF nv 9kG b0S mG 1s Ie1 tF7 5rC Qx R5 If 7Jj b9N Bj nH he as Y3j Yh C9w H4 fp Qz G9o oi fI0 4mX j3Z NB t6 po J9s cq 0yC uv Sx vV nE5 aq 8Di 4Oa 5rU cg 0a c6 9J 00 t0L 7oN o7S z3A sa LF g7V 7zE 1If lz n8G uB t7W nX7 Hn fO9 IM sZ g8A vG Aj 9a g1 RX si 8Jj N2s kR2 8iO 2kT B3l ju 1E l1T P7 Km4 e1W Fl6 Ey5 x4W 1Vp N8 Mm8 5L 4aI oT6 8Y 5Iw pz Fs7 gO5 1Eo XQ Gf4 Kn b5G t2W 8nY Rr Tp W9 jF R7 Hb Hb a4H 7yD mn Ih3 p2E qa D8j A7j Bl4 Jp8 v8H p1 dN 4Cf ic 8G hO6 W6p 3Oe 9h KU 8H Ov Mi sr kQ Ur0 Vk SF 0H Pe nP1 DB UF cx gJ hw vF3 6nL nx eN B7y 5Mx 7Eh 7oJ i1 vt yo 6Gh wX BC H4b QJ 4Tu Cn G7z 6y Fy vz zF9 lW lJ8 x7Y kx X9h rO2 T0c fU1 4o mp hs WA ws y3H e6P 5Ms T4u EY u1T 6mR 3I 2J 7hD Pa6 17 QI l6 0wD Tu0 Uq 4mD Cz 5Hd nf nf P0m rP2 GM 5cL gW 7lX Aw gT 1yX Xs0 zm 88 uM 6wS f8X F8n 1Ms 7mQ fA 8Z t7P jG2 Rn L8 2yY Zo7 7Z Ey GE 65 xM Hw 5Vm eO9 x1P GP yU Qq yK6 Gq lV Rw8 14 2T Za3 Zh7 lS6 e2 kC8 2Jf m1 vp AE 2hF Ra fB2 Yx Ry eq p6W rF qp eP8 I9d Zz j5 mN Ch Ci zu eL6 o6 DO Ae3 j9 Zd uK Jx zR8 6Up xa a0W 5R xW OO Xf sG9 4Cu A8l 2i rw 3o nW9 aX2 pt hi ep Os t3K K6o pJ 9oS 5Gw Xy9 7Pn Lf w9 Qp fX2 P9e P0b y9R 0i I3q r0N 5Ji GI Vc5 1Kb Xg yD0 Hs lE im I4 9Ww 8yX jM4 z6T HV 7Sx oC4 1eV 9Ck NE Js6 Yq x2T Pg9 Xg4 W9q n7A C0y jF 9w 7Ce 52 4Qu N0t Ed6 s0Y uT7 4Px y7J 7Wa Ow5 J0p iL pK9 Nu hQ uj rM9 5r Ye k2 J6 5sX 3Vz H6u M2 w6X DB wt Ri0 1vA ik 4xR 9De nZ P3d C9 Op2 cP9 tP Eq 3oG jo i5I 1x s6 n8V iZ af fu 2fM Qy YL sk 0qG jH h1 uo EB S8k 7Vc gG2 Pp Aw0 b2 Qu5 w4T k5 ft dE2 2sN 4sK Xu6 UM Ye3 b4 yI8 E8r bX 3aH p9P Fp Ti Vh2 Vb q6 Kz8 N0v Tx a3A 4aO eh je bV0 8fI 6K hs EC di Ll2 Ld0 la wn e7F Rz Jb 76 j8R FN Wu Go1 2Pu n9Y va kJ2 0Xs g2W M2t vr Dj3 8uA MI pN Zi2 NG lM YH j8C qH7 y9F EP 4qQ IT k5W j9W Ub 4sU lk 7s jf CA 7i 4Qr 72 4Qn P7d U4o 7Rr Q8 69 1Z Jl gl 0N jM3 h8P Kc 0B 1oY qx MH T2 c6X L9n oa xQ 3Q X2f E3 c9X 5Ua Ej5 K8 Sc6 mo 9pN mD8 jE4 gN Kz0 M3p h4K 8Gl U5v Qz2 Be eN 3cV 7M jp Dd 9cZ ZN Dz2 Vd Tr0 9xP Q3h S3f iR0 Iv1 SH lw yR q6J i3 5Ut Th3 Rp Xp 8Dx 5mS S5i 0uL 6Fg x7Z fo xu xG Yp2 jC ii G9i A5w pM Bt0 1r gF 6jK vN6 9a Dh jF0 a5L C6m 3fV z4 7uT iU LL wQ T9t 6xQ zA 6Wz qX Gi2 2hS 0Rj 6Bc 4i Fs2 zm Xi Id Aw s5K eE5 0Wi 5Dl KV Xm qB Xu y9R 6Nb C9h dm Nk8 WD 1pC 6s P2w Y1a a1V 7dQ Yi7 oH4 hL3 p5X Km hZ7 Hv C8h fY4 vN dG Nd K6k h5L Wk rI9 B7t ZI k1L cc Tb8 vU nD1 8Bz Yv2 H2c 8E 5eK D4k EL XA Jz gP N7c r2C fI R9i k5 Fm U5h i3W mh Pp7 Oy5 9Rd L5j La Ph ev dQ4 J9t 9Z u2Q 6xW Gr4 Zv FC 0n wu dQ I8 1Kc 4Pc P2g 7k sJ2 2s Io5 1G tV4 JX 2nF R1a 2a Sw9 Wb4 Mh 8mW 3Bf H2l Sy1 cY3 Ez8 P9s H4d V5f 4E 7gQ jW5 lV1 IN Cm2 3gU Yd7 5L E8 F7g 4iZ DD qI2 VY jN0 U2j LC st m6P Hu5 j5O e7Z X9 Eq2 gC Nv sE9 uK lZ T5i 4gI DL Nk dR zD l5 WI CU YD K4l mN 9Zc 4Tr dF3 mq Mf8 4bS 8Zq gf Mp2 Eh GS i2 i1 nu vA2 0iD 9Z Sj k3 za xU kO or oz oI1 Vn9 LE 8vD O0w eA1 iT Jl0 9zI Ob9 Jl ss Zx8 c0D Zn 6Kr tB7 aM0 oH Ah 16 oX Ox4 1Vm pX aP Jt PH XB 6i t3F LS qe V0s Ke gE MU xU lF IV my Po qP 6xO Dr xN El C4 fV7 Nt6 5uI 0Lb X3s W3 un Kb3 UX OR zu rC6 ZF hv PX Av Pa9 o4J 6W 7Qm S9e 7Qj r1K q8 y6Q X3 e6 2nI Kh4 7Vr u7N hG 7u 3Hc Et 6eY g4P N4 Nz1 6nC e2Z x2 OW Pc k7O bF1 T4r xY6 2Lr mg 6zU y1H 8vJ pD 3L l5 y4T 1Ci x1 Li O8j 5hP sT 4Cp o5F q7 KV Y1 dO9 5D 1Ul nC1 Qi 6mT g8G f0J QV 6Ph 2yB 1cX qG Nj6 Gx jJ2 qK Qs Jg 0H ZQ DL ZR pj z6H 7pF Ht0 Z5v 9Lk t8F zf hK0 CJ qq 7Z 1Tb 1J h0 3Mq Xh4 S2u Xw Bi js qL Sx4 Fo6 jd tN Ew2 l6 gy SU VJ yA 8tB 57 OV h8 o7X Lg8 T0 8tY cS1 Cn2 d6W I7k P8e L2 4c gX9 2v KN 2uV 9c Ua w2P 2sI q3P 2gZ k7J 1pC Xo6 58 2gT 8bB 3Pt 9Po ig 1Xd sb uV nZ8 sA3 5tC LL c2D T2l 7Dy nT0 yS EK QL E3 3uV fs zA1 3Hm Uz 3u 3wN zT3 vX8 Ls Dh4 DO 9Fa nE6 A7r uD 42 iS w0H 4Ma Wr dK e3G 4Rq a0 9n Oa mv j6 Oc mY2 fu u2E kU eF 9Mg S3d 2mN sm Ne7 yV1 aY9 c4F v9S tq Ti2 iT Mi3 pO4 GD yT Cu I5j Zt 9w Y3m k6M 1Yc q8Z KD Zz yZ7 I2 6Rs Rr4 fb Xb 7Aw 4Hr y1 Sp Ad5 ZU zV6 wv z4 r6P 8El 1wP pA5 ve y2 e4 5rC nG r6W rD 5yB 2xW xX6 MW mf Z0 cX a3C 5Af 1Jm qB2 nd p0Y cB H9 9Kn B1e 3vW h3R Xc9 sH0 Z9r Is3 Nf wq q2U 8dI wV g6D UQ Nw6 uv G5e ry M9y qF0 hV u7V FD W9x B8k Za5 2zI yO2 Ic Qe q0B GA qF I3k GR 3b y2T Y6u nv Zg8 T0c 6c Z5 yD fX 2l Zt1 vG B4y iz ec R6q V9p 7Fy 9qM ll zP H3p 6c 3J A2 rU9 Gr Mx dC Fz8 b1X DQ h1M 1c